BAB banko SNORAS indėlininkai raginami atsiimti apdraustas lėšas

BAB banko SNORAS indėlininkai raginami atsiimti apdraustas lėšas

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ (toliau – IID) informuoja, kad bankrutavusios akcinės bendrovės (BAB) banko SNORAS indėlininkai, kuriems priklauso draudimo išmokos ir jų dar neatsiėmė, suskubtų jas atsiimti iki 2016 m. lapkričio 24 d. imtinai.

IID ragina buvusius BAB banko SNORAS indėlininkus nelaukti paskutinės dienos ir artimiausiu metu kreiptis dėl jiems priklausančių draudimo išmokų. Iki 2016 m. lapkričio 24 d. indėlininkams neatsiėmus jiems priklausančių draudimo išmokų, lėšos grįš į Indėlių draudimo fondą. LR Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo nuostatos numato, kad indėlininko teisė į indėlių draudimo išmoką galioja 5 metus nuo indėlių draudžiamojo įvykio dienos.

Bankai, kuriuose galima atsiimti draudimo išmokas:

Fiziniams asmenims: AB SEB bankas.

Juridiniams asmenims: Vilniaus apskrityje – AB SEB bankas, Klaipėdos – Danske Bankas A/S Lietuvos filialas, Kauno ir Šiaulių – AB Šiaulių bankas, Panevėžio – Nordea Bank AB Lietuvos skyrius, Alytaus ir Marijampolės – „Swedbank“ AB, Telšių ir Utenos apskrityse – AB DNB bankas, Tauragės apskrityje – UAB Medicinos bankas.