Kredito unijos „Žemaitijos iždas“ indėlininkai savo draudimo išmokas galės atsiimti Medicinos banke

2017-03-20

 

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ viešojo konkurso būdu atrinko kredito įstaigą, kuri išmokės draudimo išmokas kredito unijos „Žemaitijos iždas“ indėlininkams – ja tapo UAB Medicinos bankas.

Kredito unijos „Žemaitijos iždas“ indėlininkai dėl jiems priklausančių draudimo išmokų į Medicinos banką gali kreiptis nuo kovo 20 d. Jeigu indėlininkai yra išvykę ar dėl kitų priežasčių negali šiuo metu atsiimti draudimo išmokos, jie tai galės padaryti ir vėliau, nes teisė į draudimo išmoką galioja 5 metus nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Atvykstant į Medicinos banko klientų aptarnavimo padalinius dėl draudimo išmokos atsiėmimo, indėlininkams reikia turėti galiojantį indėlininko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą (jei dėl išmokos kreipiasi indėlininko įgaliotas asmuo) ar paveldėjimo dokumentus (jei kreipiasi paveldėtojai).

Medicinos banko klientų aptarnavimo poskyryje indėlininkas turės pasirinkti būdą atsiimti draudimo išmoką – ji gali būti grąžinta grynais pinigais ar pavedimu į kitą Lietuvos Respublikoje registruotą kredito įstaigą (banką ar kredito uniją). Pastaruoju atveju indėlininkas, atvykstantis atsiimti draudimo išmokos, turėtų žinoti savo sąskaitos, esančios kitoje kredito įstaigoje, numerį ir kredito įstaigos pavadinimą. Abu indėlių draudimo išmokų atsiėmimo būdai (grynais pinigais arba vienu pavedimu į kitą Lietuvoje esančią kredito įstaigą) indėlininkams yra nemokami.

Indėlių draudimo išmokas kredito unijos „Žemaitijos iždas“ indėlininkai gali atsiimti šiuose Medicinos banko klientų aptarnavimo padaliniuose:

Padalinys

Adresas

Darbo laikas

Telšių filialas

Kęstučio g. 4/1, Telšiai

I-IV 8:00 – 17:00

V 8:00 – 15:45

Plungės klientų aptarnavimo skyrius

J. Tumo Vaižganto g. 81 (prekybos centras MAXIMA), Plungė

I-V 9:00 – 19:00

VI 10:00 – 15:00

Mažeikių klientų aptarnavimo skyrius

Žemaitijos g. 20, Mažeikiai

I-V 9:00 – 18:00

VI 9:00 – 14:00

 

Draudimo išmokos skaičiuojamos ir išmokamos eurais.

Bendra mokėtinų draudimo išmokų suma siekia 1,63 mln. eurų, indėlininkų, kuriems priklauso draudimo išmokos skaičius – 189. Draudžiamasis įvykis įvyko 2017 m. kovo 7 d.

 

Daugiau informacijos:

– apie draudimo išmokų apskaičiavimą: http://iidraudimas.lt/lt/ arba  telefonu +370 5 213 5657

– apie išmokų mokėjimo tvarką: Medicinos banke  http://www.medbank.lt/ arba telefonu 8 800 60 700.