Pervestos draudimo išmokos už indėlių sertifikatus

      

2015.12.14

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pervedė draudimo išmokas už indėlių sertifikatus

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ (toliau – draudimo įmonė) jau pervedė lėšas už draudimo išmokas, skirtas BAB banko SNORAS indėlių sertifikatų turėtojams, į AB SEB banką. Nuo rytojaus, gruodžio 15 d., draudimo išmokų gavėjai galės kreiptis į šio banko skyrius ir atsiimti jiems priklausančias indėlių draudimo išmokas. Į SEB banką pervestos tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims priklausančios lėšos. Iš viso draudimo išmokų gavėjų yra beveik 4000, bendra draudimo išmokų suma siekia  24,9 mln. eurų.     

Jokie mokesčiai už draudimo išmokų atsiėmimą indėlių sertifikatų turėtojams nebus taikomi. Išmokas bus galima atsiimti vienu iš pasirinktų būdų: iš SEB banko sąskaitos ar kito Lietuvoje veikiančio banko sąskaitos arba atsiimant išmoką grynaisiais pinigais SEB banko skyriuje, išskyrus tuos banko skyrius, kuriuose grynųjų pinigų operacijos atliekamos tik savitarnos zonose.

Daugiau informacijos apie išmokų atsiėmimo tvarką: https://www.seb.lt/apie-seb/svarbi-informacija-banko-snoras-indeliu-sertifikatu-turetojams. Privačių klientų informavimo tel. 1528, skambinant iš užsienio — tel. +370 5 268 2800 (visą parą); verslo klientų informavimo tel. 19222, skambinant iš užsienio — tel. +370 5 268 2822 (I—V 8—17 val.).

Draudimo išmokas „Indėlių ir investicijų draudimas“ apskaičiavo pagal BAB banko SNORAS perduotus draudimo įmonei duomenis apie indėlininkus ir jų turėtas indėlių sumas iki draužiamojo įvykio dienos (2011 m. lapkričio 24 d.), vadovaujantis tą dieną galiojusios LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo redakcijos nuostatomis.

Draudimo išmokas indėlių sertifikatų turėtojai galės atsiimti iki 2016 m. lapkričio 24 d.